Veronika Tikalová

Moje krásná svatba - Svatební šaty 2015

7. 01. 2015 9:09:09
S novým rokem přicházejí změny, móda není žádnou výjimkou, stejně jako tak svatby, svatební šaty, výzdoba, drobnosti, vše je nové! A letošní svatby budou v něžných barvách. Mentolová, jemně růžová budou vládnout, samozřejmě ani letos se nezapomíná na fialovou, ať je v jakýchkoliv odstínech. Svatební šaty pro rok 2015 se moc od těch loňských neliší, stále přetrvává krajka a to jak na šatech, tak na bolerku, či saku. Velkou změnou jsou záda, ta zůstávají holá. Pro tento článek jsem vybrala několik top návrhářů, jejichž šaty mě jak se říká dostali...

Zuhair Murad otevřel svůj ateliér roku 1995 a od té doby míří jeho kariéra stále výše a výše, stejně jako jeho úspěch, kterou jsou stále větší a větší. Ani pro letošní sezónu nezklamal a ukázal, co je v něm, prostě ví, co se sluší a patří, proto udělal pro rok 2015 naprosto úžasné a sexy svatební šaty. Krajky budou letos vládnout, a jestli budou všechny šaty vypadat alespoň trochu podobně jako mistra Zuhaira Murada máme se na co těšit!

Zuhair_Murad.jpg

Zuhair_Murad.jpg

Zuhair_Murad.jpg

Jak se můžeme dočíst na internetových stránkách annebarge.com společnost Anne Barge byla založena v lednu 1999, zanedlouho se staly šaty této značky proslulé díky své nadčasovosti, nápaditosti a vždy se držely s aktuálními trendy, takže není divu, že se Anne Barge stala tak oblíbenou značkou a to i u náročnějších nevěst. Značka AB je založená a kombinaci moderního a klasického stylu, samozřejmostí je použití těch nejlepších materiálů.

Anne Barge.jpg

Jednoduché linie, sofistikované, elegantní šaty, tím se vyznačují šaty ze salónu Daalarna, který je první maďarský haute couture salón.

Daalarna_Couture.jpg

Daalarna_Couture.jpg

Daalarna_Couture.jpg

Módní dům "Galia Lahav" nabízí večerní a svatební šaty pro všechny typy žen. Galia Lahav je světově proslulá návrhářka působící více jak 30 let v haute couture dresses.

Galia_Lahav.jpg

Marchesa mají na svědomí dvě úžasné Britky, Georgina Chapman a Keren Craig, které vybudovaly impérium krásných šatů, jak večerních, tak svatebních. Duo se setkalo na škole Chelsea College of Art and Design v Londýně. Marchesa společně založily v roce 2004.

Marchesa.jpg

Tony_Ward.jpg

Tony Ward

Zdroj fotek: pinterest.com

Více na: facebook.com/mojekrasnasvatba

Zvyšte článku karmu!
Autor: Veronika Tikalová | | karma: 8.32 | přečteno: 1300 ×
Facebook Twitter Google Plus

Diskuse

Vstoupit

V diskusi je 1 příspěvků.
Poslední z 7. 1. 2015, 12:33

Poslední články autora
PŘEJÍT NA ÚVODNÍ STRÁNKU iDNES.cz