Veronika Tikalová

Svatební dny 2015

18. 01. 2015 8:32:50
Ve dnech 16. a 17. ledna se konal již pátý ročník pražského veletrhu Svatební dny v hotelu Clarion na Praze 9. Jakožto příznivec svateb jsem se musela zúčastnit :)

Veletrh byl především uspořádán pro budoucí novomanželé. Proto jste zde mohli najít několik stánků se svatebními prsteny, jedna sada prstenů (za 30.000Kč ) byla dokonce vložena do tomboly jakožto hlavní cena, dále svatební salóny, krejčovství, cukrárny a další služby.

DSC_0068.jpg

DSC_0099.jpg

Součástí veletrhu byly i módní přehlídky. Své šaty ukázaly salóny a svatební centra: La Craia, Šaty Go Home, Agnes, Adina, Ornela & Giorgio Fashion, San Veritá, Iva Dias, White Day. Myslím, že nejkrásnější šaty předvedl salón Agnes a Šaty go home, ale to je čistě můj osobní názor. Během přehlídky jsem zaslechla několik komentářů a názorů, které se na šaty různily, což je samozřejmě dobře, každému se líbí něco jiného.

Adina-1-3.jpg

Adina-1-5.jpg

Iva Dias.jpg

Celkově byl program veletrhu bohatý, mezi přehlídkami jste mohli vidět například barmanskou show, či hudební vystoupení. Výhodou pro snoubence byla veletržní cena služeb/výrobků/, skoro u každého stánku jste obdrželi leták se slevou, ať už na půjčení šatů, či objednání dortíků. Rozhodně se vyplatilo koupit si zde pár drobností, či objednání špičkového fotografa, opět vše za „lepší“ cenu. Nechyběla ani již zmiňovaná tombola, která byla letos opravdu bohatá.

Agnes-1-8.jpg

Bohužel musím zmínit i nedostatek, kterým bylo místo. Na ploše okolo 3000m2 vystavovalo více jak 140 vystavovatelů. Některé stánky byly zastrkané do menších místností, kde se většinou muselo čekat, nebo se probojovat dál. Na největší ploše bylo umístěno svatební centrum Adina, které na to jak velké místo mělo k dispozici, ukázalo přibližně stejný počet šatů, jako jejich kolegové, kteří měli daleko méně místa.

Iva Dias-1-2.jpg

Celkově hodnotím veletrh pozitivně. Byly zde užitečné informace, inspirace i zábava, proběhlo i několik obchodních transakcích, a tak by měl veletrh vypadat.

Další svatební veletrh se koná v pražském hotelu Diplomat a to 6. - 7. února 2015.

ivadd.jpg

orr.jpg
dsanverita.jpg

ornelandgiorgio.jpg

ogg.jpg

og.jpg

Iva Dias-1-2.jpg

Foto: Lukáš Forejt

Zvyšte článku karmu!
Autor: Veronika Tikalová | | karma: 3.19 | přečteno: 238 ×
Facebook Twitter Google Plus

Diskuse

Vstoupit

V diskusi je 0 příspěvků.
Buďte první!

Poslední články autora
PŘEJÍT NA ÚVODNÍ STRÁNKU iDNES.cz